bb Ajans Web Sayfası / Yazılım Seo / Google ADS Ankara

Adalı Mutfak firmamız için yapmış olduğumuz Web Sayfası Tasarımı ve Seo Google optimizasyonudur. Çalışmamız firmamızın önceden belirlenmiş bir lokalde hedef müşteri kitlesine tanıtımı ve google politikalarına yönelik seo çalışması ile hedef kitlesi tarafından bulunabilirliğidir. Ayrıca firmamıza Google reklamları (Google ADS) danışmanlık ve reklam yönetim hizmeti ile rakiplerinin önüne geçmesi yönünde çalışmalar yürütmekteyiz.

Bu çalışmamızda ürün tanıtımı ve satışı yapılmaktadır. Firmamızın istemiş olduğu ödeme seçenekleri ile ödeme alması ve müşterilerine hizmet vermesi hedeflenmiştir. Firmamızın ayrıca logo, sosyal medya, cam giydirme, kurumsal kimlik çalışmaları yapılarak ürünlerinin fotoğrafları çekilmek suretiyle tam bir hizmet verilmektedir.

Çalışmalarımız firmamızın sektörü incelenerek bu sektördeki rakip analizi ve hizmet vereceği bölgedeki kültür analizi yapıldıktan sonra, hazırlanmış olan iş planı dahilinde logo kurumsal kimlik çalışması yapılarak konsepti oluşturulmuş, akabinde konsepte uygun web yazılım hizmeti sağlanmış ve ürünlerinin fotoğrafları çekilerek video çalışmaları planlanmıştır.

Tabiki sosyal medyasıda konsepti dahilinde tasarlanarak web ve sosyal medyası senkron ve işlevsel olarak ergonomik bir tasarım haline getirilmiştir.

Ankara’da bb Ajans olarak yemek ve restoran sektöründeki tecrübemiz haliyle bu konunun planlanmasında etkili olmuştur. Algı yönetimi ve iş planlamasınında yapılması firmamızın kurmuş olduğu sistemin sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlamıştır.

bb Ajans Ankara Web Sayfası / Seo / Yazılım / Google ADS Danışmanlık ve Reklam Yönetimi (adalimutfak.com)